Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах

Осінні тренди манікюру 2021 відрізняються певною кольоровою гамою і елегантністю. Якщо влітку на піку яскравий і однотонний манікюр, то восени дівчата віддають перевагу спокійним і затишним тонам - відтінкам коричневого, бордового, жовтого.

У список "осінніх" кольорів також увійшли кавовий, темно-зелений, гарячий шоколад. У жовтні 2021 модними будуть також бордовий, помаранчевий і чорний відтінки манікюру. Не обов'язково вигадувати якийсь візерунок або хитромудрий дизайн. Однотонний манікюр з мінімальним блиском буде саме те!

Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах - today.ua

Жовтий манікюр відмінно поєднується з кольорами природи у жовтні. Жовте листя, каштани під ногами, і яскраві нігті, які будуть виблискувати яскравіше сонця на небі в похмурий день. Теплі жовтий колір заряджає енергією і позитивом. Тому сміливо робіть манікюр у відтінках жовтого.

Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах

Помаранчевий - більш яскравий, ніж жовтий. Також відмінний вибір для осіннього манікюру 2021. Колір сухого листя і гарбуза - це те, що потрібно в жовтні. Помаранчевий манікюр буде відмінно поєднуватися з осіннім гардеробом. Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах Бордовий манікюр наштовхує на думки про гарячий глінтвейн і червоне вино. Яскраво-червоний колір залишився в минулому літі, а на осінь обирайте манікюр в кольорі бордо. Цей глибокий відтінок прикрасить нігті будь-якої дівчини і буде добре виглядати з будь-яким образом.Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах Шоколадний манікюр не втрачає своєї актуальності з сезону в сезон. Жовтень - саме час для того, щоб пити гарячий шоколад з зефірками в кафе, або какао вдома під пледом. Відтінки лаку, починаючи від чорного шоколаду до майже чорного, будуть доречні цієї осені і додадуть вашому образу завершеності. Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах Зелений манікюр - ще один трендовий відтінок. Він поєднується і з матовою, і з блискучою поверхнею. Якщо глибокий зелений вам здається похмурий, оберіть більш смарагдовий відтінок. Жінкам з зеленими очима цей колір лаку підійде більше за інших. Трендовий манікюр на жовтень 2021: найкращі варіанти дизайну в різних кольорах Раніше повідомлялося, які малюнки ідеально підійдуть для осіннього манікюру 2021.

ДЖЕРЕЛОfocus.ua