Тренди в манікюрі 2021: які малюнки на нігтях зараз в моді

Манікюр в 2021 році має свої тренди і тенденції, які модниці з усього світу не хочуть оминути. Серед трендів цього року будуть креативні малюнки на нігтях. Тому саме час підключити всю свою фантазію і постаратися знайти для себе унікальний дизайн в манікюрі, який підійде саме вашим нігтям.

Тренди в манікюрі 2021: які малюнки на нігтях зараз в моді - today.ua

На довгих нігтиках будь-які малюнки і візерунки виглядають красивіше і витонченіше. Але якщо у вас короткі нігті, то не біда. Обирайте малюнки в стилі мінімалізм, абстракція та з геометричними мотивами. І ви нічим не будете поступатися дівчатам з більш довшими нігтями.

Модним нині вважається комбінований манікюр, який поєднує в собі кілька різних технік, декоративних засобів і елементів дизайну. Серед топових ідей для малюнків можна виділити кактуси, фрукти, десерти, рослинні і флористичні мотиви, графіку і геометрію, портрети і улюблених персонажів.

Манікюр з флористичним орнаментом

Тренди в манікюрі 2021: які малюнки на нігтях зараз в моді Модний квітковий манікюр продовжує бути в тренді і в цьому сезоні. Малюнки на нігтях у вигляді одиночних квіточок, а також безлічі маленьких квіток чи бутонів зараз в топі. Вибирайте рожеві, фіолетові, малинові та інші схожі відтінки лаків, щоб створити на своїх нігтиках квітучий сад.

Манікюр з геометричним малюнком

Тренди в манікюрі 2021: які малюнки на нігтях зараз в моді Серед лідируючих принтів для нігтів в 2021 році опинилися геометричні мотиви і графіка, які можна легко комбінувати між собою і досягти приголомшливого ефекту. Такий манікюр потребуватиме певних навичок у нейл-майстра. Створювати геометрію на нігтях можна як за допомогою пензля, так і за допомогою гелю павутинка.

Манікюр в стилі поп-арт

Тренди в манікюрі 2021: які малюнки на нігтях зараз в моді Манікюр в стилі поп-арт виглядає на нігтях дуже яскраво і стильно. Такий дизайн дозволяє створити досить яскравий і оригінальний тип манікюру з малюнком. Ви можете перенести на нігті портрет улюбленого персонажа, а також будь-який напис. Комбінуйте різні відтінки лаків, і будьте в тренді.

Раніше повідомлялося, як створити стильний манікюр з сердечками до Дня всіх закоханих.

ДЖЕРЕЛОladynails.ru