Три знаки Зодіаку, які частіше за інших стають жертвами шахраїв

Ніхто з нас не застрахований і цілком може стати жертвою афери або шахрайства. Але є дуже довірливі знаки Зодіаку, представники яких частіше, ніж зазвичай, трапляються на гачок. Хто ж ці нещасні, розповіли астрологи.

Три знаки Зодіаку, які частіше за інших стають жертвами шахраїв - today.ua

Рак

Попри те, що у представників цього знака дуже розвинена інтуїція, їх може бути нелегко обдурити. Але при цьому вони дуже жалісливі, довірливі, добрі і ласі на сентименти. А тому якщо хтось поплачеться і попросить про допомогу (наприклад, прикинувшись сином/дочкою, що опинилися в лікарні/в'язниці) Раки можуть з легкістю розлучитися з грошима. Астрологи радять близьким завжди бути напоготові і намагатися оберігати їх від шахраїв.

Водолій

Представники цього знака нерідко стають жертвами фінансових афер. Чесні і довірливі Водолії звикли бачити в людях тільки позитивні якості і сподіватися на їх добропорядність. Попри їх сильну інтуїцію, людям, народженим під цим знаком, дуже складно розпізнати брехню і злі наміри. Астрологи радять дивитися на життя більш тверезо і не рівняти всіх під себе.

Лев

Люди, народжені під цим знаком, дуже люблять гроші. А тому, якщо у них з'явиться можливість заробити зайвого, вони навіть не задумаються про те, що можуть втратити все - а тому нерідко стають жертвами аферистів і шахраїв. Дуже часто вони вплутуються в фінансові піраміди і сумнівні лотереї. І часто не досягають успіху в цій справі.

Нагадаємо, Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яких чекають невдачі в серпні 2021 року.

ДЖЕРЕЛОnv.ua