Три модні стрижки на тонке волосся, які додадуть об'єму без тривалого укладання

Власниці тонкого волосся мріють про стрижку, яка додасть їх локонам об'єму, при цьому не потрібно буде думати про щоденне укладання. На допомогу прийдуть три модні зачіски - пікс, драбинка і каре. З їх допомогою перукар створить потрібний об'єм без використання додаткових засобів.

Три модні стрижки на тонке волосся, які додадуть об'єму без тривалого укладання - today.ua

Піксі

Піксі займає лідируючі позиції серед коротких стрижок з багатошаровою структурою. Цю зачіску можна дізнатися по вистриженим скронях і потилиці. Недбала природність - основна "фішка" цієї зачіски. Навіть коли волосся відросте, обсяг на голові залишиться, і вам не потрібно буде через місяць відразу бігти до перукаря. Можливо, через деякий час, вам захочеться мати іншу зачіску. Але крім Пікс, інша зачіска навряд чи скоректує вам форму особи.

Каре

Каре довгий час не виходить з моди завдяки своїй комфортності. Ця зачіска здатна замаскувати будь-які недоліки волосся і компенсувати йому відсутній об'єм. Каре може мати різну довжину, головне, щоб краї зрізів були рівними. Каре без градуювання підійде лише власницям густого волосся, а для створення обсягу тонкому волоссю - потрібно злегка його проградуювати. Особливого укладання каре не потребує. Вимивши голову і висушивши її феном, потрібно злегка підкрутити кінчики щіткою, і можна сміливо виходити з дому. Три модні стрижки на тонке волосся, які додадуть об'єму без тривалого укладання

Драбинка

Драбинка надає волоссю об'єм за рахунок своєї ступінчастій структурі. Стрижка підходить власницям середнього і довгого тонкого волосся. Об'єм створюється на маківці до низу голови. Драбинка поєднується з різними чубчиками і різними типами волосся. Найменше драбинка підходить жінкам з кучерями, адже на хвилястому волоссі контури і форма зачіски не будуть проглядатися. Три модні стрижки на тонке волосся, які додадуть об'єму без тривалого укладання Нагадаємо, які три варіанти хвоста на довге волосся урізноманітнять ваш повсякденний стиль.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru