Три знаки Зодіаку, які не здатні по-справжньому закохатися

Представники деяких знаків Зодіаку не здатні проявляти свої найщиріші почуття закоханості і пристрасті до інших людей. Глибоко всередині себе вони звичайно щось відчувають, але мовчать про це, боячись реакції у відповідь. За словами астрологів, почуття любові не властиве трьом знакам Зодіаку - Ракам, Козерогам і Водоліям.

Три знаки Зодіаку, які не здатні по-справжньому закохатися - today.ua

Рак

Зовні Раки дуже закриті, і багато хто думає, що представники цього знака Зодіаку не здатні закохатися. Так, вони скупі на емоції і ніколи публічно не заявлять про свої почуття. Представники цього знака Зодіаку можуть бути дуже романтичні і ніжні, але тільки на самому початку відносин. Потім у них виникає страх бути відкинутими і далі в ліс Раки не йдуть. Як правило, Раки однолюби. Вони знаходять людину, яка їм зручна для створення сім'ї, про яку їм хочеться піклуватися, але про палкі почуття і пристрасть тут не йдеться.

Козеріг

Козероги просто не знаходять часу для кохання, і їм не потрібна романтика. Звичайно ж ці люди будують сім'ї, народжують дітей, але роблять це як належне, а не за покликом серця. У відносинах особливих емоцій, ніжності і пристрасті від Козерогів чекати не варто. При цьому будь-які прояви любові з боку партнера Козероги сприймають позитивно. Особливо, прийшовши додому після важкого робочого дня, Козеріг не проти зануритися в обійми своєї другої половинки, але першим її не обійме.Три знаки Зодіаку, які не здатні по-справжньому закохатися

Водолій

Водолії дуже волелюбні, щоб проявити прихильність і справжню близькість до інших людей. Представникам цього знака Зодіаку властиві відносини без особливих зобов'язань. Вони рідко зупиняються на одному партнері, тому чекати від них глибоких почуттів не варто. Водолії проявляють емоції, але тільки не в любові. Вони цінують у другій половинці швидше дружні якості, а ось сердечну прихильність до себе Водолії не оцінять.

Раніше астрологи розкрили найхитріший знак Зодіаку, який приховує цю свою якість.

ДЖЕРЕЛОnv.ua