Три знаки Зодіаку, які у червні зіткнуться з конфліктами і неприємностями

Представників трьох знаків Зодіаку в червні чекає непростий період, про який розповів астролог Павло Глоба. За його словами, неприємності можуть статися з Овнами, Тельцями і Терезами, так що потрібно заздалегідь знати, до чого бути готовими, щоб зустріти цей етап в житті з високо піднятою головою.

Три знаки Зодіаку, які у червні зіткнуться з конфліктами і неприємностями - today.ua

Овен

Овнам в червні потрібно бути дуже обережними, особливо в спілкуванні з людьми. Не довіряйте улесливим обіцянкам сторонніх. Перший місяць літа принесе представникам цього знаку Зодіаку багато знайомств, але до них потрібно поставитися дуже обережно. Астролог радить приділити більше часу своїй родині, інакше в особистому житті можуть початися великі проблеми.

Телець

Перший місяць літа принесе Тельцям багато неприємностей, в першу чергу на роботі. Намічені плани можуть зруйнуватися, і перед представником цього знаку Зодіаку буде стояти важкий вибір між кар'єрою і особистим життям. Тельці, у яких вже є друга половинка, можуть дізнатися щось неприємне про свого партнера. Не варто заздалегідь чекати біди, але те що червень для Тельців буде непростим місяцем, тут Павло Глоба не сумнівається. Три знаки Зодіаку, які у червні зіткнуться з конфліктами і неприємностями

Терези

Терези в червні повинні будуть приділити час вирішення сімейних конфліктів. Не відкладайте це на потім і постарайтеся за місяць вирішити всі свої справи. Астролог радить Терезам уникати нервів і не спалахувати через дрібниці. Тоді вийде вирішити всі проблеми без шкоди для себе.

Раніше Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, на яких чекають неприємності в травні.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua