Три знаки Зодіаку, які розбагатіють у жовтні: сприятливі дні для фінансових операцій

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, на яких в жовтні обрушиться грошовий потік. Деякі дні місяця будуть особливо вдалими для фінансових операцій, а в інші дні краще не планувати жодних серйозних витрат. Серед щасливчиків жовтні опинилтся Овни, Терези і Діви.

Три знаки Зодіаку, які розбагатіють у жовтні: сприятливі дні для фінансових операцій - today.ua

Овен

Овнам у жовтні почне щастити у фінансових питаннях. Однак, не спугніть удачу, і про свої успіхи не потрібно кричати з вікна. Весь прибуток, яку ви отримаєте, ви заробите своєю працею. Продовжуйте в тому ж дусі і тоді ваш дохід почне швидкими темпами збільшуватися.

Терези

Терези також стануть фінансовими щасливчиками жовтня. Астрологи прогнозують, що представники цього знака Зодіаку отримають подарунок долі, який до того ж буде дуже дорогим. У Терезів в житті "то пусто, то густо". Тому їм постійно потрібно шукати нові джерела доходу і не стояти на місці. У жовтні Терезам можуть повернути борг, про який вони вже й забули. Три знаки Зодіаку, які розбагатіють у жовтні: сприятливі дні для фінансових операцій

Діва

У Дів почнеться період фінансового росту. Вони отримають пропозицію по роботі, від якої важко буде відмовитися. Не бійтеся щось поміняти в своєму житті. Нова посада збільшить ваш добробут і рівень життя в цілому. Можливо, комусь із Дев пощастить відкрити власний бізнес - самостійно, або разом з партнером.

Сприятливі дні для операцій з фінансами: 4, 8, 11, 12, 17, 21 і 29 жовтня. Несприятливі дні: 2, 5, 6, 9, 14, 20, 23 і 28 жовтня.

Раніше повідомлялося, у кого зі знаків Зодіаку в жовтні настане чорна смуга в житті.

ДЖЕРЕЛОmk.ru