Три знаки Зодіаку, яким Павло Глоба радить бути обережними в кінці травня

Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, для яких кінець травня буде непростим періодом в житті. Їх представникам слід причаїтися і дочекатися більш сприятливого періоду, щоб приймати важливі рішення. Левам, Дівам і Скорпіонам астролог рекомендує зараз не ризикувати, адже фортуна не на їхньому боці.

Три знаки Зодіаку, яким Павло Глоба радить бути обережними в кінці травня - today.ua

Лев

Неоднозначні вчинки Левів можуть змусити їх близьких або друзів думати про них гірше. Павло Глоба рекомендує звернути представникам цього знаку Зодіаку увагу на своє здоров'я, зокрема, на нервову систему, серце і судини. Проводьте більше часу на природі і намагайтеся не конфліктувати з оточуючими.

Діва

Дівам в кінці травня потрібно частіше йти на компроміси і вчитися домовлятися з іншими людьми. Цей знак Зодіаку чекають проблеми в особистому житті, тому весь свій вільний час потрібно присвятити людям, яких любите, а також зайнятися своїм здоров'ям. Сприятливо, наприклад, записатися на курс масажів, або піти в басейн. А ще краще поїхати в невелику відпустку, щоб перезавантажитися. Три знаки Зодіаку, яким Павло Глоба радить бути обережними в кінці травня

Скорпіон

У найближчий тиждень у Скорпіонів можливі травми, тому потрібно виключити будь-яку роботу з електрикою, а також краще не займатися будівельними роботами та активним спортом. Представникам цього знака Зодіаку астролог рекомендує пригасити свій скептицизм, інакше все буде валитися з рук.

Раніше повідомлялося, для яких знаків Зодіаку червень почнеться з невдач і проблем.

ДЖЕРЕЛОtv.ua