У Мережі з'явилися рідкісні фото єдиної доньки Володимира Кличка: як виглядає 8-річна Кайя-Євдокія

Автор: Лобанова Єлизавета

Український боксер Володимир Кличко самостійно виховує свою 8-річну дочку, яку народила його колишня наречена Хайден Панеттьєрі. Після того, як пара розійшлася, Кайя-Євдокія почала проживати у Києві разом із матір'ю Кличко, але після початку війни Кличко повернувся до України та забрав доньку проживати до себе.

У Мережі з'явилися рідкісні фото єдиної доньки Володимира Кличка: як виглядає 8-річна Кайя-Євдокія - today.ua

Зіркова мама зараз не бачиться з дочкою. Причиною стали проблеми Хайден із алкоголем та наркотиками, які почалися у неї після пологів. Після народження доньки актриса мала серйозну депресію, яка переросла в наркотичну залежність. Кличко відправляв її на лікування в дорогу клініку, але, вийшовши звідти, актриса повернулася до алкоголю та наркотиків. Якось вона поїхала тусити, залишивши вдома  10-місячну доньку.

У Мережі з'явилися рідкісні фото єдиної доньки Володимира Кличка: як виглядає 8-річна Кайя-ЄвдокіяУ Мережі з'явилися рідкісні фото єдиної доньки Володимира Кличка: як виглядає 8-річна Кайя-Євдокія

Хайден та Володимир кілька разів намагалися врятувати свої стосунки, але їм це не вдалося. Швидше, терпець боксера урвався. Кличко отримав повну опіку над дочкою та відвіз її до України. Хайден досі шкодує, що втратила свою сім'ю. Зараз мати бачиться з дитиною лише у свята та у вихідні.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

У Мережі з'явилися рідкісні фото єдиної доньки Володимира Кличка: як виглядає 8-річна Кайя-Євдокія

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Із Володимиром у них досить дружні стосунки. На початку війни в Україні актриса підтримала український народ. Нагадаємо, що Кличко та Панеттьєрі були у парі з 2011 по 2018 рік. У 2014 році у них народилася донька Кайя-Євдокія. Пара проживала у США та планувала весілля, але через початок війни в Україні було вирішено відкласти одруження. А потім у Панеттьєрі почалися проблеми з наркотиками, і вони розлучилися. Хайден досі звинувачує себе в цьому.

Раніше повідомлялося, що Хейден Панеттьєрі вперше за багато років прикрасила обкладинку журналу.