У неділю в Києві прощатимуться з Русланою Писанкою: її відспівають разом із матір'ю

Руслану Писанку в неділю, 21 серпня, відспівають у київському Спасо-Преображенському соборі. Разом із панахидою за Русланою відслужать  заупокійну службу і за її матір'ю, яка відійшла в інший світ на місяць раніше своєї доньки.

У неділю в Києві прощатимуться з Русланою Писанкою: її відспівають разом із матір'ю - today.ua

Подробицями про місце прощання с телезіркою та останні миттєвості її земного шляху поділився в ефірі телеканалу 1+1 чоловік Руслани Ігор Ісаков.

Коли розпочалась війна, і повз село, де стояв їхній будинок, просунула колона ворожих танків, для них уже не стояло питання: їхати чи залишитись. Симптоми Русланиної  хвороби ставали дедалі дужчими та частішими. Порадившись вже у дорозі, вони вирішили, що їй треба негайно їхати в Німеччину лікуватись, розповідає чоловік.

"По дорозі вирішили, що Руслані варто їхати лікуватися за кордон. Відправили Русю до Німеччини й через деякий час ми з тещою повернулися до Києва. Вона згасала на очах», — згадав, як все було, чоловік.

Русланина мама на той час уже була дуже хвора. Напевне, вона вже й не витримала би подорожі за кордон.

У неділю в Києві прощатимуться з Русланою Писанкою: її відспівають разом із матір'ю

"Коли ми тікали від війни, моя теща вже була хвора, у неї була четверта стадія раку. Згодом ми повернули її додому, днів п’ять вона була вдома, але вже непритомна, і пішла з життя", — пригадує зять.

Прощання з Русланою Писанкою розпочнеться в неділю, 22 серпня, о 9-й ранку за адресою вул. Маршала Конєва, 3-а. Там, у Спасо-Преображенському соборі, відспівають телезірку та її матір, Діну Василівну. Руслана зовсім ненадовго пережила свою матір. Мати відійшла в інший світ, коли донька вже сама відчайдушно боролась зі смертельною хворобою у Німеччині. Через війну та свою недугу Руслана не змогла приїхати на похорон найближчої людини.

Спасо-Преображенський собор обрали для прощання із зіркою не випадково, каже чоловік. Саме тут, у цьому храмі, вона стала хрещеною мамою, він був для неї особливим місцем. І тому Ігор вирішив, що й прощатися з нею мають саме тут.

Після смерті тіло Руслани писанки кремували там, де вона померла, у Німеччині – в місті Кайзерслаутерн. Там же 2 серпня із нею попрощалися. А тепер, після оформлення всіх документів та повернення в Україну, із Писанкою попрощаються на Батьківщині.

Нагадаємо, чоловік поділився, якими були останні дні його дружини у Німеччині. Каже, вона до кінця вірила у краще та сподівалась, що одужає.

ДЖЕРЕЛОvechirniy.kyiv.ua