Універсальна стрижка британка на коротке волосся: різновиди наймоднішої зачіски на літо 2022

Власниці короткого волосся можуть цього літа дозволити собі поекспериментувати з новою зачіскою. Йдеться про стрижку британку. Якщо вам набридли класичне каре, піксі та боб, тоді саме час спробувати щось нове. Ми розповімо про декілька варіантів цієї стильної зачіски, з яких ви зможете обрати свій.

Універсальна стрижка британка на коротке волосся: різновиди наймоднішої зачіски на літо 2022 - today.ua

Британка раніше вважалася чоловічою стрижкою. Скроневу та потиличну зони коротко вибривали, а волосся в районі тім’яної частини залишали без змін. Жіночий варіант стрижки трохи змінили. На скроневій та потиличній зоні волосся жінкам залишають довшим. Зовні ця стрижка схожа на піксі, але виглядає більш гармонійно та об’ємно.

Стрижка британка підходить для будь-якого типу жіночого обличчя. Вона робить обличчя худішим, візуально згладжує гостре підборіддя.

Британка завжди робить акцент на очі, тому яскравий макіяж очей важливий із таким видом стрижки. Ця зачіска підійде жінкам будь-якого віку, які впевнені у собі та сміливо йдуть на експерименти. До того ж стрижку британку легко укладати, що мінімізує час на сбори зранку.

Класична британка включає подовжену тім’яну зону, а також злегка підрівняні скроневі зони. Потилиця може бути коротко поголена. Класична британка освіжає зовнішній вигляд, дозволяє зробити акцент на очі та вилиці.

Універсальна стрижка британка на коротке волосся: різновиди наймоднішої зачіски на літо 2022

Стрижка британка на хвилястому волоссі виглядає досить стильно. Зачіска створює красивий об’єм і візуально робить волосся густішим, ніж воно є насправді.Перукар може залишити трохи волосся на скронях, а може його виголити. Така зачіска виглядатиме зухвало та сміливо.

Якщо у вас є чубчик, і ви не готові від нього відмовитися, тоді ваш варіант зачіски - британка з подовженим чубчиком. Така стрижка личить жінкам з великим підборіддям, масивним чолом або надто гострими вилицями. У даному варіанті часто голиться потилиця, що створює враження зачіски на "ніжці".

Універсальна стрижка британка на коротке волосся: різновиди наймоднішої зачіски на літо 2022

Раніше повідомлялося, як виглядає сучасний варіант стрижки принцеси Діани.

ДЖЕРЕЛОmega-music.pro