В'язаний кардиган і сукня-комбінація: Дженніфер Лопес показала стильний осінній образ для прогулянки з дітьми

Дженніфер Лопес в повсякденному житті віддає перевагу стильному та зручному одягу. У той час, як на червоних доріжках зірка з'являється в шикарних відвертих вбраннях, що підкреслюють її фігуру, в реальному житті Лопес виходить як вулицю з зібраним волоссям, спортивному костюмі, або сукнях вільного крою. Днями папараці зняли Лопес після шопінгу з дітьми, акцентувавши увагу на її осінньому вбранні.

В'язаний кардиган і сукня-комбінація: Дженніфер Лопес показала стильний осінній образ для прогулянки з дітьми - today.ua

Лопес часто обирає білі і бежеві луки. Цього разу на ній була одягнута трикотажна сукня-комбінація на тонких бретелях, а зверху - довгий в'язаний кардиган. Доповнила своє вбрання Лопес маскою в леопардовий принт, сонцезахисними окулярами, стильною сумкою і кросівками в тон вбрання.В'язаний кардиган і сукня-комбінація: Дженніфер Лопес показала стильний осінній образ для прогулянки з дітьми Минулого тижня Дженніфер Лопес була помічена на вулиці в білому світшоті з ефектом тай-дай і об'ємних брюках світлого пастельного відтінку. У такому образі вона приїхала на репетицію в студію. Джей Ло в повсякденному житті часто ходить без макіяжу, а ось без окулярів та аксесуарів її побачиш не часто.В'язаний кардиган і сукня-комбінація: Дженніфер Лопес показала стильний осінній образ для прогулянки з дітьми А ще Дженніфер Лопес підтримує тренд на стильні спортивні костюми. Їх в гардеробі зірки більше десятка. Артистка в тому числі носить костюм в трендовом кольорі 2021 року - "Синій Міконос", який дуже їй пасує. Серед повсякденних зачісок Лопес чергує високий хвіст і пучок. З розпущеним локонами вона з'являється на зйомках, фотосесіях і червоних доріжках. В'язаний кардиган і сукня-комбінація: Дженніфер Лопес показала стильний осінній образ для прогулянки з дітьми Раніше повідомлялося, що Дженніфер Лопес показала свій новий будинок в Лос-Анджелесі, в який вона переїхала заради Бена Аффлека.

ДЖЕРЕЛОelle.ru