Вагітна Катя Осадча вразила ніжним образом в білій сукні посеред лавандового поля

Катя Осадча насолоджується своєю другою вагітністю, і поки дозволяє здоров'я, ні дня не сидить на місці. Вона продовжує працювати, подорожувати, активно проводити вихідні з родиною. Днями телеведуча відвідала знамениті лавандові поля неподалік від Києва і влаштувала фотосесію серед квітучої краси.

Вагітна Катя Осадча вразила ніжним образом в білій сукні посеред лавандового поля - today.ua

Образ Осадчої наповнений ніжністю і літнім настроєм. Ведуча одягла білу сукню-парашут з оригінальними кишенями-обманками і кокетливими чорними контрастними замочками-пензликами. Волосся Катя зібрала в хвіст, а на голові у неї красувався капелюшок-канат з чорним бантом.

"Якщо не в Прованс за лавандою, то в передмістя Києва. Майже середина літа, а ще так багато не охоплених літніх розваг, сап борди ще в коморі, хоча з балансом зараз будуть проблеми", - підписала знімки Осадча.

Вагітна Катя Осадча вразила ніжним образом в білій сукні посеред лавандового поля Підписники Каті Осадчої милуються її вагітними фотографіями, і з нетерпінням чекають, коли зірка народить свою третю дитину. Поки що невідомо, чи буде це третій син, або на цей раз дочка. Коментатори відзначають, що Осадча під час вагітності розквітає і гарнішає.

"Катруся, як вам личить бути в положенні. Завжди милуюся", "Удвічі красива", "Вау, на цьому фото прекрасно все!", "Дуже-дуже красиво. Як же-на-віч вам вагітність!", "Прекрасна Катя в прекрасних кольорах ", - написали коментатори.

Раніше повідомлялося, що Катя Осадча на Івана Купала позувала в Дніпрі в короткій сорочці, демонструючи свої стрункі ніжки.