Василіса Фролова на 9-му місяці вагітності розсекретила батька своєї майбутньої дитини

Василіса Фролова знаходиться на 9-му місяці вагітності і зовсім скоро вперше стане мамою. Всю свою вагітність українська ведуча тримала в таємниці батька своєї майбутньої дитини, але в останньому випуску програми "Світське життя" 43-річна Фролова поділилася, що її чоловік - відома людина в телевізійному світі.

Василіса Фролова на 9-му місяці вагітності розсекретила батька своєї майбутньої дитини - today.ua

Фролова навіть повідомила фанатам, скільки кілограм набрала за вагітність, а від кого вона незабаром народить сина до недавнього часу було невідомо. Шанувальники вже засумнівалися в тому, що у ведучої є чоловік, раз вона його не показує і не називає ім'я. Вагітність 43-річної Василіси Фролової багатьом здалася дивом, але вона зізналася, що до процедури ЕКО не вдавалася і все відбулося неочікувано навіть для неї самої.

"Дивна ситуація, що всі навколо говорять про мій вік і натякають, що пізно. Ти не уявляєш, наскільки відчуваю себе казково. Я по вулиці гуляю з собакою і посміхаюся, мене все люди посміхаються у відповідь. Я завжди хочу ділитися своїм щастям і мене розпирає гормон окситоцин. Чому ви мені раніше не говорили, що це так круто ?! ", - прокоментувала Фролова.

Василіса Фролова на 9-му місяці вагітності розсекретила батька своєї майбутньої дитини Ведуча розповіла Каті Осадчій в інтерв'ю, що з дня на день вже народить первістка. На питання про батька своєї майбутньої дитини Василіса Фролова відповіла коротко:

"Це дійсно міцні відносини, які почалися з вагітності. Він - відомий телевізійний продюсер".

Фролова також зізналася, що не впевнена в своєму поверненні на телебачення після декрету.

Нагадаємо, скільки кілограм Василіса Фролова набрала за час вагітності.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua