Ведучий “Холостячки“ розповів про фаворитів Злати Огневич на проєкті

Телеведучий популярного телешоу "Холостячка" Григорій Решетник розповів, як проходять зйомки проєкту, що підходять до завершення. Він зізнався, що учасниця другого сезону Злата Огневич вже закохана і у неї є кілька фаворитів.

Ведучий “Холостячки“ розповів про фаворитів Злати Огневич на проєкті - today.ua

За словами Решетника, у "Холостячки" Злати Огневич є кілька претендентів на її серце, які змінюються.

"У дівчат так буває. Фаворити змінюються щодня. Та й Злата вміє в себе закохувати. Зараз якраз її почуття переростають у щось більше, і, як завжди, в фіналі героїні належить складний вибір. Знаєте, в зйомках ми підійшли до такого етапу, коли в почуттях найвищий градус. Уже визначилися кілька фаворитів, які можуть підкорити серце Злати, але нічого стверджувати неможливо ", - заявив ведучий.

Ведучий “Холостячки“ розповів про фаворитів Злати Огневич на проєкті Злата Огневич не розкриває ніяких подробиць другого сезону "Холостячки" з її участю, який вийде на телеекрани в кінці серпня. Але в інтерв'ю вона зізналася, що сподівається, що їй пощастить більше ніж Ксенії Мішиній, і вона зможе зустріти людину, з якою створить сім'ю.

Раніше Григорій Решетник розповів правду про розставання учасниці першого сезону шоу "Холостячка" Ксенії Мішиної і її коханого Олександра Еллерта.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua