Великий вівторок перед Великоднем: чим не можна займатися у цей день

Кожен день напередодні Страсного тижня перед Великоднем має свої традиції і заборони. У наш час багато хто з нас забув про них, але варто знати, чим категорично не можна займатися у вівторок напередодні Великодня, а що навпаки потрібно встигнути зробити перед святом.

Великий вівторок перед Великоднем: чим не можна займатися у цей день - today.ua

Великий вівторок в 2021 році випадає на 27 квітня. Цей день символізує період, коли Ісус Христос навчав апостолів у храмі на горі. Традиційно у вівторок церква згадує притчу Христа про десять дів, про таланти і оповідання про друге пришестя Христове.

Цей день наші пращури здавна присвячували приведенню до ладу одягу та домашнього текстилю. Особливу увагу слід приділити святковому одягу, в якому сім'я зустрічатиме Великдень. Прання, штопання, прасування - головні заняття Великого вівторка. Всі ремонтні і брудні роботи по дому потрібно було закінчити до цього дня. Великий вівторок перед Великоднем: чим не можна займатися у цей день Також у Великий вівторок слід згадувати життєвий шлях Ісуса Христа, читати Євангеліє і молитися.

Що не можна робити 27 квітня:

  • Не можна порушувати Великий піст, пити алкоголь.
  • Під забороною в цей день будь-які святкування, веселощі, танці, спів, розваги.
  • Також ні в якому разі не можна лаятися, злитися, проявляти агресію, заздрити, обманювати, лихословити - весь негатив повертається назад з потрійною силою.
  • Не можна відмовляти тим, хто просить про допомогу.

Раніше повідомлялося, яким справах присвячений кожен із днів Великого тижня перед Великоднем.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua