Гороскоп на 29 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба прогнозує Стрільцям душевну зустріч, а Козерогам радить влаштувати незапланований відпочинок

Гороскоп на середу, 29 вересня 2021 року, віщує спокійний день для усіх знаків Зодіаку. Саме час влаштувати собі незапланований відпочинок, приділити час дітям, зайнятися хобі. Поки Меркурій входить в фазу ретроградного руху, не потрібно планувати ніяких серйозних справ. Павло Глоба рекомендує найважливіші життєві питання залишити на інший день.

Гороскоп на 29 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба прогнозує Стрільцям душевну зустріч, а Козерогам радить влаштувати незапланований відпочинок  - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнів чекає рівний день, коли все буде йти своєю чергою. Сил і енергії для досягнення намічених цілей представникам цього знаку Зодіаку цілком вистачить. Не потрібно кидатися зі сторони у сторону, адже відповіді на всі важливі питання прямо перед вашим носом.

Телець

Тельцям варто провести день у вільному графіку, не перенапружуватися по роботі, а ввечері зайнятися плануванням справ. Не змушуйте себе спілкуватися з тими, з ким у вас немає бажання, це ні до чого доброго не приведе.

Близнюки

У Близнюків сьогодні буде гостра потреба відчути підтримку коханої людини. Представникам цього знака Зодіаку астролог радить відновити душевні сили і слухати своє серце.

Рак

У Раків сьогодні буде непростий день, але це лише означає, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. Не звертайте уваги на думку оточуючих і не сумнівайтеся в своїх силах.

Лев

Левам потрібно на день скоротити спілкування з оточуючими. Намагайтеся сьогодні більше мовчати і менше говорити. Ближче до вечора можна провести час з найближчою людиною і поділитися з нею своїми переживаннями. Гороскоп на 29 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба прогнозує Стрільцям душевну зустріч, а Козерогам радить влаштувати незапланований відпочинок

Діва

Дратівливість Дів в цей день змушує навколишніх мінімізувати контакти з ними. Будьте терплячими до інших і пам'ятайте про витримку. Ваш язик сьогодні може стати вашим головним ворогом.

Терези

Терезам буде сьогодні складно знайти спільну мову з оточуючими. Не виключені конфлікти, але потрібно постаратися їх якось уникнути. Астролог радить не влазити в ті питання, на вирішення яких ви ніяк не вплинете.

Скорпіон

Скорпіонам не потрібно сьогодні заздрити оточуючим. Краще працюйте над собою і будьте уважні до своїх слів і дій, а навколишні нехай стежать за собою.

Стрілець

Стрільців сьогодні чекає душевна зустріч, яку вони, можливо, чекали дуже давно. Зірки радять представникам цього знаку Зодіаку поговорити щиро з близькими людьми, і не потрібно боятися здаватися покинутими.

Козеріг

Сьогодні Козерогів чекає незапланований відпочинок. Скористайтеся ситуацією, відірвіться від світу і всіх своїх турбот. Стресу у вашому житті було достатньо, саме час змінити платівку.

Водолій

Водоліям сьогодні потрібно відмовитися від фінансових операцій і провести день максимально безтурботно. Підключіть весь свій шарм і займіться тим, що принесе вам максимальне задоволення.

Риби

Рибам не потрібно відволікатися від правильного шляху. Якщо потрібно відпочити, візьміть відгул. Тільки не змінюйте курс свого руху, інакше потім буде дуже складно почати заново.

ДЖЕРЕЛОslovofraza.com