“Відбудеться переломний момент“: астролог назвала дату завершення війни в Україні

В Україні вже півтора роки триває повномасштабна війна. З'явився новий астрологічний прогноз щодо подальшого розвитку подій. Названо дату, коли наш народ святкуватиме перемогу над російськими окупантами.

“Відбудеться переломний момент“: астролог назвала дату завершення війни в Україні - today.ua

Астролог, таролог і психолог Кейла Свидова назвала найважчий місяць, який чекає на Україну – це вересень. Вона назвала його руйнівним, при цьому кінець 2023 буде успішним.

"Єдиний небезпечний місяць - вересень. Там буде енергія "Вежі". Це пов'язано з руйнуваннями. А в грудні буде енергія "Сонця", а "Сонце" - це перемога. "Сонце" також - це гарне здоров'я та чудовий настрій", - відзначила езотерик.

За словами провидиці, весь 2023-й проходитиме активна фаза війни. Перемога очікується лише в середині 2024 року. Свидова назвала його роком справедливості.

"Наступного року відбудеться переломний момент, коли буде стабілізація сил. До якихось домовленостей та юридичного контакту можна буде прийти. А ось 2025 рік іде під арканом "Самітник" - це ресурси (газ, нафта, золото, продукти, земля). Вірю, що у 2024 році ми прийдемо до миру, і у 2025 році будуть відновлення”, - наголосила астролог.

Вказано, що в Україну буде вкладено "дуже багато грошей".

Щодо серпня 2023-го, цього місяця йдуть три енергії: Диявол, Колісниця та Справедливість. Кейла Свідова уточнила, що енергія "Справедливості" – це логіка, переговори та баланс. Можливе підписання договорів. Енергія "Диявола" дає маніпуляцію та залякування.

“Відбудеться переломний момент“: астролог назвала дату завершення війни в Україні

За словами таролога, зараз українські військовослужбовці почуваються дуже згуртовано та впевнено. Зброя не завжди має перевагу. Свидова назвала Україну конкурентоспроможною країною, яка бореться за себе.

Раніше прогнозом щодо завершення війни в Україні поділилася астролог Яна Тимощук.

ДЖЕРЕЛОГлавред