Стосунки Тіни Кароль і Дана Балана не починалися як піар: продюсер “Голосу“ розкрив таємницю зіркової пари

Автор: Лобанова Єлизавета

Тіна Кароль і Дан Балан зараз не разом, незважаючи на те, що їх багатотисячна армія шанувальників з проекту "Голос" вірила в щирість їхніх стосунків на проекті. Але говорити про те, що це все піар, також не можна. Продюсер шоу Володимир Завадюк розповів, як зароджувалися стосунки Кароль і Балана на "Голосі", і чому усі навколо вже говорили про їхнє весілля.

Стосунки Тіни Кароль і Дана Балана не починалися як піар: продюсер “Голосу“ розкрив таємницю зіркової пари - today.ua

"Мені здається, що Голос - самодостатній проект. Йому не потрібні подібні піарходи", - зазначив продюсер.

За словами Володимира Завадюка, коли він домовлявся з Даном Баланом про його участь у проекті, то перше питання, яке задав молдавський виконавець - чи братиме участь в "Голосі" Тіна Кароль. Балан відразу сказав, Кароль йому симпатизує як співачка, і як жінка, і що він знає всі її виступи, пісні, слухав і переглядав кліпи. Тому те, що артисти сиділи на сусідніх суддівських кріслах і подружилися, а Дан Балан виявляв протягом проекту знаки уваги до Тіни Кароль, зовсім не дивно, вважає продюсер. Стосунки Тіни Кароль і Дана Балана не починалися як піар: продюсер “Голосу“ розкрив таємницю зіркової пари Початком роману Балана і Кароль на проекті фактично глядачі вважають епізод з кенгуру, коли під час "сліпих" прослуховувань Дан підійшов до Тіни, взяв її за щоку рукою і сказав: "Ти - моя кенгурушка". Це шокувало всіх, і Тіну в тому числі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Після цього пішла, понеслася, поїхала їх історія відносин на Голосі", - сказав Завадюк.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Нещодавно Тіна Кароль мимоволі в черговий раз спровокувала в Мережі чутки про свою вагітність. Зірка пояснила своїм шанувальникам, що вона не вагітна, але дуже сподівається, що ще народить дівчинку.