Влад Яма поділився кумедною історією з відпочинку в Дубаї

Хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма кілька днів тому повернувся з відпочинку в Дубаї, куди він відправився з дружиною і сином. На своїй сторінці в Instagram Яма поділився яскравими фотографіями з відпустки, по яким видно, що поїздка вдалася. Він також розповів, як разом з сім'єю опанував падлбордом (дошкою з веслом), та в яку пригоду їм пощастило потрапити.

Влад Яма поділився кумедною історією з відпочинку в Дубаї - today.ua

Влад Яма любить не тільки ніжитися на пляжі, але і віддає перевагу активному відпочинку. Разом з коханою дружиною хореограф знайшов для себе активне хобі. Він вперше став на дошку і отримав величезне задоволення. Яма настільки захопився, що не помітив, як відплив далеко від берега, на острів.

Йому вдалося доплисти на територію розкішного готелю Burg Al Arab, який розташований на власному острові. Повертатися назад танцівнику було непросто, адже гребти на падлборді довелося не тільки за себе, але і за сина Леона. Дружина Ліліана також була весь час поруч і підтримувала чоловіка. Влад Яма поділився кумедною історією з відпочинку в Дубаї Припливши назад до свого готелю, зіркова сім'я зробила кілька яскравих фотографій на падлборді, на фоні моря. Дружина Влада Ями позувала на камеру в сексуальному чорному купальнику і стильних сонцезахисних окулярах. Хореограф зазначив, що фізичне навантаження "в такій красі йому була тільки в радість".

"Яка ж позитивна у вас сім'я! Дай Бог щастя на довгі роки!", "Молодці! Ви реально класна сімейка, всі на одній хвилі і всі один за одного !!!", "Красивого і спокійного відпочинку вам!", "Ехх , ми на човнику каталися ... ", - написали підписники.

Нагадаємо, Влад Яма отримав травму руки під час ефіру "Танців з зірками" і йому довелося перенести нескладну операцію.