Влад Яма потрапив у ДТП: “Не встиг порадіти новій дорозі“

Хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма на День Святого Миколая потрапив у ДТП в столиці. Шоумен влетів на швидкості в яму, але все обійшлося без серйозних наслідків. Хореограф пошкодив колесо, яке йому швидко замінили. Подробиці інциденту від описав на своїй сторінці в Instagram, звернувшись до всіх українських водіїв з проханням "не літати" на дорогах.

Влад Яма потрапив у ДТП: “Не встиг порадіти новій дорозі“ - today.ua

"Як тільки я встиг подумки похвалити нову дорогу, як отримав сигнал:" Не поспішай, все добре, дороги як і раніше такі, як повинні бути ", - розповів Влад Яма.

Після травми руки Яма фізично не зміг самостійно зробити заміну колеса, яке після попадання в яму не підлягало відновленню. На допомогу хореографу прийшов знайомий автослюсар Вова, який навіть в такий святковий день не залишив його в біді.

"Це Вова, але для мене він як мінімум Миколай, бо приїхав виручити мене навіть перед нічною зміною. Свята людина", - написав Влад Яма.

Увечері 19 грудня, на День Миколая, Влад Яма їхав в гості до своїх батьків в Запоріжжя. В акаунті зірки з'явилася фотографія з мамою і татом, яких хореограф привітав в сімейній обстановці.

Любов Миколаївна та Микола Петрович були дуже раді несподіваному приїзду сина, адже через насичений графік вони не можуть проводити разом стільки часу, скільки хочеться.

"Святий Миколай попросив Владислава Миколайовича передати подарунок! Телепортнувся і зробив!", - підписав Яма фото з батьками.

Влад Яма потрапив у ДТП: “Не встиг порадіти новій дорозі“ Нагадаємо, 9 грудня синові Влада Ями Леону виповнилося п'ять років. Дитяче свято проходило в одному зі столичних ресторанів, і було присвячено улюбленому мультяшному героєві Леона - Spiderman.