Влад Яма розповів про гонорари і штрафи на “Танцях з зірками“

Хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма в інтерв'ю Каті Осадчій розповів про правила, які діють на танцювальному проекті по відношенню до всіх учасників шоу. Як виявилося, за порушення дисципліни до артистів передбачені штрафні санкції. Наприклад, за запізнення на прямий ефір можна втратити половину гонорару, розповів Яма.

Влад Яма розповів про гонорари і штрафи на “Танцях з зірками“ - today.ua

За словами хореографа, штраф тільки за одне запізнення на ефір шоу "Танці з зірками" може позбавити немаленької суми.

"Я ніколи не запізнююсь, тому я спокійно до цього ставлюся. А щодо фізичних травм - немає, не було там такого", - поділився Влад Яма.

У цьому сезоні "Танців з зірками" Влад Яма під час виконання підтримки в номері зі співачкою Юлією Саніною отримав травму і йому довелося лягти під ніж хірурга. Хореограф невдало зловив свою партнерку і пошкодив кисть лівої руки. Проектом не була передбачена компенсація в разі травмування в прямому ефірі. Як відомо, не вперше хтось травмується під час шоу. Але організатори проекту за це відповідальність не несуть.Влад Яма розповів про гонорари і штрафи на “Танцях з зірками“ Сам Влад Яма додав, що після цього інциденту не впевнений, що хоче виходити на паркет в наступному сезоні. Ймовірно, він продовжить свою участь в "Танцях із зірками" виключно як суддя.

Нагадаємо, нещодавно Влад Яма повернувся з відпочинку в Дубаї, куди відправився після фіналу "Танців з зірками" разом з дружиною і сином. Під час відпустки хореограф опанував падлбордом і потрапив в кумедну історію.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua