Володимир Остапчук показав фото квартири, в якій оселився з новою дружиною

Володимир Остапчук разом зі своєю новою дружиною Христиною Горняк переїхали в нову квартиру. Не встигло подружжя переступити поріг будинку, як шоумен вже поділився цією новиною в соцмережах, і навіть показав фото свого нового сімейного гніздечка.

Володимир Остапчук показав фото квартири, в якій оселився з новою дружиною - today.ua

До Нового року пара орендувала квартиру більших розмірів, так як Остапчук планував, що до них в гості часто приїжджатимуть діти від попереднього шлюбу. Однак, знайти компроміс з колишньою дружиною Остапчука так і не вдалося, тому питання зустрічей з дітьми залишається поки що болючим.

Свята закінчилися, і Остапчук з дружиною переїхали в квартиру поменше (67 кв м), але з хорошим ремонтом і всіма зручностями. Подружжя орендувалио помешкання в новобудові. Серед позитивних моментів Володимир Остапчук зазначив свіжий ремонт. Однак, ведучий не приховує, що в новому житлі є один мінус - шум. Так як будинок новий, то у сусідів тривають ремонти, через що постійно в квартирі чуються звуки перфоратора.

У своїх Instagram-Stories Володимир Остапчук показав планування квартири. Підписники побачили, що на 67 кв м розмістилася кухня, об'єднана з їдальнею, гостьова кімната, спальня і великий балкон. Ремонт виконаний в мінімалістичному стилі.

Володимир Остапчук показав фото квартири, в якій оселився з новою дружиною Володимир Остапчук показав фото квартири, в якій оселився з новою дружиною Володимир Остапчук показав фото квартири, в якій оселився з новою дружиною Володимир Остапчук показав фото квартири, в якій оселився з новою дружиною

На балконі Остапчук планує зробити кальянну, а в гостьовій кімнаті завжди знайдеться місце для його дітей, якщо все таки вийде домовитися з колишньою дружиною Оленою Войченко про його спілкування з дочкою і сином.

Раніше Володимир Остапчук заявив, що планує з новою дружиною завести дитину в 2021 році.