Володимир Остапчук поїхав на відпочинок без нової дружини

Володимир Остапчук недавно повернувся з Мальдів зі своєю новою дружиною Христиною Горнякк. Не минуло й тижня, як шоумен вирушив у нову подорож. Цього разу Остапчук вирішив відпочити в чоловічій компанії, і поїхав кататися на лижах в Буковель.

Володимир Остапчук поїхав на відпочинок без нової дружини - today.ua

Це перша відпустка Володимира без дружини Христини. Багато підписників після того, як дізналися, що Остапчук відпочиває без дружини, накинулися на нього. На своїй сторінці в Instagram ведучий відповів всім недоброзичливцям і заздрісникам, що відпочивати один від одного - це нормально.

"Сотні повідомлень прилетіло з приводу нашої поїздки з друзями в Буковель." А чому не взяли дружин і дівчат? "," Сам катаєшся, а Христина вдома? ". Вважаю абсолютно нормальним відпочинок один без одного. Кожному потрібен простір і повітря. Крім усього іншого, це добре підігріває ваші почуття і бажання. Тут головне - довіру і впевненість у партнері ", - зазначив Володимир Остапчук.

У своїй публікації Володимир Остапчук поцікавився у підписників, чи відпускають вони свої «половинки» на відпочинок з друзями. Більшість фанатів підтримують роздільний відпочинок один від одного в парі.

"Абсолютно згодна з вами. Треба давати один одному особистий простір, і час скучити одне за одним", "Я б чоловіка так відпустила, нехай катається. А ось мене чоловік навряд чи пустить", "Так, вважаю це нормально, головне довіра і любов) "," Звичайно, відпускаю! Поки він вбиває ноги при ходьбі по полях-я відпочиваю, поки його жеруть комарі на Дніпрі - я відпочиваю, поки він ганяє м'яч з мужікамі- я відпочиваю ", - написали фоловери.

Раніше повідомлялося, що відбувається в квартирі Володимира Остапчука та його дружини після заходу сонця.