Володимир Остапчук розповів, скільки грошей витрачає на дітей після розлучення

Телеведучий Володимир Остапчук нещодавно відсвяткував пишне весілля зі своєю новою коханою Христиною Горняк. Розлучення Остапчука з Оленою Войченко обговорювала вся країна, так як за словами екс-дружини, після розлучення шоумен перестав матеріально допомагати своїм дітям - Емілії та Евану. У програмі "Зірковий шлях" Володимир Остапчук розповів всім своїм хейтерам, скільки грошей він насправді дає своїм дітям, і чому після розлучення вони стали менше спілкуватися.

Володимир Остапчук розповів, скільки грошей витрачає на дітей після розлучення - today.ua

За словами Остапчука, зараз він бачиться з дітьми 2-3 рази на тиждень, але хотів би частіше. Володимир зазначає, що його колишня дружина перешкоджає цьому.

"Я не знаю, навіщо вона це робить. Але доходить прямо до таких абсурдних речей, коли ми домовляємося, наприклад, що я в середу приїду в школу і в садок, їх заберу, і коли я їй телефоную в понеділок - вона не бере трубку, у вівторок - не бере трубку, в середу півдня - теж не бере трубку. Що мені робити в таких випадках? ", - зазначив Остапчук.

Шоумен зізнався, що навіть по телефону він не завжди може поспілкуватися з дітьми. Одного разу Емілія запитала у тата: "Ви ж не розійшлися через мене? ...". Остапчук розповідає, що йому було боляче це чути. Він бачить, що дітям, особливо старшій доньці, не вистачає батьківської любові. Володимир Остапчук розповів, скільки грошей витрачає на дітей після розлучення Що стосується матеріальної підтримки, Володимир Остапчук заперечує той факт, що він не допомагає своїм дітям. Він запевняє, що платить за престижні садок і школу, дає гроші на відпочинок дітей, купує їм одяг.

"Щомісяця це приблизно 45-50 тисяч гривень. Але це не враховуючи, наприклад, відпустку на море. На осінніх канікулах я хотів, щоб малі на тиждень поїхали на море, дав на це 40 з гаком тисяч гривень, але Олена не захотіла. Я завжди буду батьком для своїх дітей, я хочу брати участь у їх вихованні. Ти не просто приносиш гроші, мовляв «ну, ти там займайся дітьми». Ні, я хочу бути повноцінним батьком для своїх дітей", - зазначив Остапчук в ефірі каналу" Україна ".

Раніше повідомлялося, що весілля Володимира Остапчука та Христини Горняк довелося перенести через те, що ведучий захворів коронавірусом.