Вся у білому: Дженніфер Лопес показала стильне осіннє вбрання вихідного дня

Дженніфер Лопес провела насичений тиждень на червоних доріжках, звідки демонструвала публіці шикарні дизайнерські сукні, а на вихідних актриса повернулася до робочих справ, і вже кілька днів проводить в танцювальній студії. Папарацці запримітили Лопес, що виходить з автомобіля. В руках у неї був ноутбук, а одягнена зірка була, як завжди, стильно.

Вся у білому: Дженніфер Лопес показала стильне осіннє вбрання вихідного дня - today.ua

У повсякденному житті Джей Ло вибирає прості, але трендові наряди. Лопес стежить за модними тенденціями і не зраджує своєму стилю.

На фото актриса одягнена в білий світшот з ефектом тай-дай і об'ємні штани світлого пастельного відтінку. На ногах у неї білі кросівки, з аксесуарів - окуляри, сережки, кільця, а волосся зібране у високий хвіст. Такий осінній лук цілком комфортний для роботи і пересування по місту. Вся у білому: Дженніфер Лопес показала стильне осіннє вбрання вихідного дня Дженніфер Лопес в повсякденному житті часто ходить без макіяжу. Зірка в свої 52 роки ретельно стежить за зовнішнім виглядом, займається спортом, тому може дозволити носити собі короткі сукні з глибоким декольте. Вона давно позбулася шкідливих звичок, щоб виглядати молодше, про що не раз говорила своїм фанатам.

Раніше повідомлялося, як Дженніфер Лопес виглядала в підлітковому віці.

ДЖЕРЕЛОelle.ru