Високий недбалий пучок на довге волосся - найзручніша зачіска на літо 2022

Влітку власниці довгого волосся змушені якось збирати свої локони, щоб не було спекотно. Щоб не витрачати багато часу, пропонуємо вам зробити одну з найпростіших зачісок, з якою ваші локони будуть зібрані та доглянуті. Йдеться про високий пучок.

Високий недбалий пучок на довге волосся - найзручніша зачіска на літо 2022 - today.ua

Зовні зачіска виглядає трохи недбало, але в той же час вона стильна і зручна. Зробити пучок зовсім не складно. Спочатку розчешіть волосся, а потім зберіть його у високий пучок, закріпивши гумкою, шпильками або шпилькою-крабом. Два пасма біля обличчя залиште вільними. Або їх можна зібрати.

Ваше обличчя з такою зачіскою буде відкритим, а значить можна зробити легкий повсякденний макіяж, або яскравий святковий, і ваш образ буде одночасно вишуканим та лаконічним. Високий недбалий пучок на довге волосся - найзручніша зачіска на літо 2022 Високий пучок роблять навіть зірки перед виходом на подіум. Зачіску можна доповнити різними аксесуарами.

Для того щоб пучок виглядав об'ємніше, можна використовувати валик для волосся. Цей аксесуар кріпиться до голови невидимками або шпильками. З таким пучком ви зможете проходити весь день і він не розпадеться. Високий недбалий пучок на довге волосся - найзручніша зачіска на літо 2022 Раніше повідомлялося про чотири літні зачіски для довгого волосся, які підійдуть на кожен день.

ДЖЕРЕЛОellegirl.ru