Взяли “на олівець“: телеведучу Оксану Марченко внесли до бази “Миротворця“

Оксана Марченко – вже в анналах "Миротворця". Популярну телеведучу внесли туди не як дружину опозиційного політика Віктора Медведчука, а як самостійну пропагандистку, яка загрожує національній безпеці України.

Взяли “на олівець“: телеведучу Оксану Марченко внесли до бази “Миротворця“ - today.ua

Популярна телеведуча відтепер склала пару своєму чоловікові не лише в шлюбі, але й у базі сайту "Миротворець". Її внесли туди як спонсорку терористів, противницю незалежності українського православ'я та людину, яка не приховує родинних стосунків із президентом Путіним.

Оксані Марченко пред'являють низку злочинних діянь, які підривають національну безпеку України, світу, безпеку людства та міжнародного правопорядку. Її звинувачують у фінансуванні терористів на сході України, запереченні російської агресії, участі у спробах легалізації окупації Криму Росією та незаконній комерційній діяльність на території окупованого півострова.

 

Взяли “на олівець“: телеведучу Оксану Марченко внесли до бази “Миротворця“

Крім того, "Миротворець" опублікував свідоцтва незаконної господарської діяльності Оксани Марченко та її чоловіка Віктора Медведчука. Як стверджує "Миротворець", вони займаються сільським господарством у РФ, а також в окупованому Криму.

Крім того, Оксана Марченко ніколи не приховувала, що має родинні (кумівські)  зв'язки із президентом Росії Володимиром Путіним. А ще, вона стверджує, що "немає різниці, з якого боку стріляють на сході України".

Нагадаємо, Оксана Марченко лаконічно, але дуже красномовно відреагувала на закриття телеканалів, які належать її чоловіку. Вона процитувала уривок із відомого вірша про царя Соломона.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua