Як прати зимовий светр у машинці, щоб не розтягнути і не зіпсувати річ

Зимові светри можна прати в машинці, проте, щоб річ у процесі прання не розтяглася, не сіла, і не порвалася, потрібно знати деякі корисні секрети. Прання светрів у пральній машинці має на увазі дотримання температурного режиму та правильних миючих засобів.

Як прати зимовий светр у машинці, щоб не розтягнути і не зіпсувати річ - today.ua

Шерсть і кашемір дуже вибагливі та нестійкі до перепадів температур та впливу вологи. При цьому машинне прання цим речам не протипоказане. Часто прати светри не рекомендується, інакше вони швидко втратять зовнішній вигляд.

Щоб не допустити деформації та розтягування вовняної речі, рекомендується прати її у спеціальному мішку. Прати вовняний светр у пральній машинці можна максимум за 20-30 градусів і без віджиму. А якщо ні, то зовнішній вигляд светра зіпсується, і вам доведеться просто викинути річ. Прати теплі светри найкраще м'якими миючими засобами, наприклад, шампунем для ламкого волосся або дитячим порошком. Як прати зимовий светр у машинці, щоб не розтягнути і не зіпсувати річ Після прання вовняну річ потрібно правильно висушити. Якщо у вашої пральної машинки немає функції сушіння одягу, тоді рекомендується розкласти светр на рушник. Якщо ви повісите його на мотузку, то залишиться пом'ятий слід, який нічим не можна буде виправити. Також не можна сушити светри біля батареї.

Раніше повідомлялося, як випрати зимовий пуховик, щоб наповнювач не збився в грудки.