Як вивести плями від кави на білому одязі: п'ять перевірених засобів

З плямами кави на світлому одязі впоратися не під силу кожному, особливо якщо ці плями застарілі. Можна віднести річ у хімчистку, але багато хто спочатку спробує спочатку відпрати забруднення самостійно. Щоб полегшити це завдання, ми розповімо, які засоби є найефективнішими у боротьбі з плямами кави на одязі.

Як вивести плями від кави на білому одязі: п'ять перевірених засобів - today.ua

Оцет

Оцет - це натуральний засіб для виведення плям, який знайдеться у кожного вдома. Розводимо1 ч. л. оцту в декількох кружках води і виливаємо отриману рідину на пляму. Потім перемо одяг вручну або в пральній машині. Оцет можна змішати з пральним порошком для сильнішого ефекту.

Нашатирний спирт

Змішайте 10 крапель нашатирю і 0,5 л води і замочіть пляму від кави. Після цього досить просто прополоскати одяг. Нашатир пахнути не повинен після прання, але якщо раптом запах залишиться, додатково виперіть річ порошком. Вироби із вовни можна попередньо очистити тампоном, змоченим бензином, а потім уже нашатирем. Як вивести плями від кави на білому одязі: п'ять перевірених засобів

Лимонна або щавлева кислота

Виливаємо трохи лимонної або щавлевої кислоти на пляму від кави, залишаємо приблизно на 1-1,5 години і потім перемо річ у машинці або вручну.

Гліцерин

Складні плями також можна спробувати вивести за допомогою гліцерину. Наносимо його на пляму і залишаємо приблизно на 20-30 хвилин перед пранням. Якщо пляма дуже стара, можна змішати 1 ч. л. гліцерину зі склянкою води та парою крапель нашатирного спирту.

Раніше повідомлялося, як відіпрати плями з кухонних рушників підручними засобами.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua