Котлети - проста страва, однак її можна запросто зіпсувати, якщо не знати деякі нюанси. Більшість хоче, щоб їх котлети вийшли соковитими, не підгоріли, і були ароматними. У такому випадку потрібно забути про свіжий хліб у фарші, а також додати до м'яса смажену цибулю. Ми розповімо, що ще потрібно знати при приготуванні котлет.
Фарш
М'ясний фарш для котлет найкраще зробити самостійно. Змішайте два або три види м'яса, тоді страва вийде просто незрівнянною. Багато хто звик використовувати для фаршу свіжий, м'який батон. А потрібно навпаки - взяти підсохлий, вчорашній хліб. І не варто додавати багато хліба. Якщо ви вже бачите, що переборщили, тоді не варто відразу ж формувати і смажити котлети. Поставте миску з м'ясним фаршем в холодильник на годину-дві. Що стосується цибулі, то її треба нарізати кубиками і трохи обсмажити в олії, а потім вже відправити в м'ясорубку і прокрутити разом з м'ясом.
Колотий лід
Щоб котлети були пишними і соковитими, потрібно додати в готове м'ясо колотий лід. Про це багато хто зараз чує вперше, але це перевірений лайфхак. На 500 грам фаршу беремо 5-6 стандартних кубиків льоду, викладаємо їх в поліетиленовий пакетик і кухонним молотком швидко подрібнюємо приблизно до фракції в 2-3 мм. Дістаємо з холодильника миску з фаршем, відправляємо туди колотий лід, вимішуємо всі компоненти і формуємо котлети.
Соус
Щоб котлети не підгоріли і не були сухими, їх можна доводити до готовності в духовці, протушкувати з соусом 10-15 хвилин. Довше не потрібно, щоб котлети не втратили вологу і не були жорсткими. Соус може бути томатним або сметанним. Коли ви будете розігрівати в майбутньому готові котлети, то соус не буде робити їх сухими.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Раніше повідомлялося, яка головна помилка при приготуванні червоного борщу, що псує смак страви і робить його занадто жирним.