Який інгредієнт додати в холодець, щоб він краще застиг: лайфхак, який врятує страву

Холодець – смачна та корисна страва, яку готують в Україні не лише на свята. Насичений м'ясний холодець може бути як закускою, так і основною стравою на столі. Його приготування займає чимало часу, до того ж потрібно знати деякі нюанси, щоб холодець застиг і був правильної консистенції.

Який інгредієнт додати в холодець, щоб він краще застиг: лайфхак, який врятує страву - today.ua

Спочатку потрібно розібратися, чому в деяких випадках холодець погано застигає.

Найгірше застигає холодець на бульйоні з курки. Щоб страва напевно застигла, крім курячих гомілок або супового набору додавайте до холодцю ще свинину та яловичину. Щодо желатину, то його можна додавати, а можна і ні. Який інгредієнт додати в холодець, щоб він краще застиг: лайфхак, який врятує страву Якщо на ранок ви дістаєте холодець, а він досі рідкий, як суп, слід злити бульйон у каструлю і ще раз перекип'ятити його. На 1 літр води додайте 25 г желатину, розведеного в 100 мл бульйону. Додавайте желатин у бульйон, який трохи охолонув, добре перемішайте, а потім заливайте у форми.

Щоб холодець добре загуснув, багато господинь радять додавати до нього копита. А для прозорості додайте в холодець моркву, обсмажену на сковороді.

Раніше повідомлялося, який інгредієнт потрібно додати в холодець, щоб страва вийшла прозорою.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua