Єлизавета ІІ захворіла на коронавірус: що відомо про стан здоров'я британської королеви

У Єлизавети ІІ підтвердився коронавірус. Самопочуття британської королеви останнім часом і так було не стабільним, а тепер виникла ще одна загроза її життю.

Єлизавета ІІ захворіла на коронавірус: що відомо про стан здоров'я британської королеви - today.ua

Нещодавно на коронавірус перехворів старший син королеви Єлизавети - принц Чарльз. Ймовірно, саме він заразив Єлизавету ІІ. Дружина принца Чарльза, герцогиня Корнуольська, також отримала свій позитивний результат COVID-тесту за кілька днів після чоловіка.

Як заявили у Букінгемському палаці, королева на сьогоднішній день відчуває легкі симптоми застуди, але розраховує продовжити виконувати свої обов'язки у Віндзорі наступного тижня.

"Вона продовжуватиме отримувати медичну допомогу і дотримуватися всіх відповідних вказівок", - йдеться у заяві Букінгемського палацу.

Єлизавета ІІ захворіла на коронавірус: що відомо про стан здоров'я британської королеви За здоров'ям королеви Єлизавети ІІ при дворі старанно стежать. Адже 95-річна королева має хронічні захворювання, на які коронавірус може дати ускладнення.

Як відомо, у британської королеви потроху віднімаються ноги, і вона рухається вже виключно з тростиною. Недуг викликаний віковими змінами. Після смерті принца Філіпа у квітні 2021 року, Єлизавета II стала рідше з'являтися на публіці. Камери встигають засняти її лише на великих державних заходах, або на важливих подіях у королівській сім'ї.

Раніше повідомлялося, що 6 лютого Її Величність відзначила платиновий ювілей – 70 років на троні.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua