Євген Кошовий лікується від коронавіруса салом і червоною ікрою: в Мережі з'явилося фото

Шоумен Євген Кошовий захворів коронавірусом і проходить лікування вдома. Отримавши позитивний тест на коронавірус, артист пішов на самоізоляцію. Він переносить Covid-19 в легкій формі, і встигає ділитися зі своїми підписниками в соцмережах подробицями свого лікування. Як комедійний актор, робить він це в жартівливій формі.

Євген Кошовий лікується від коронавіруса салом і червоною ікрою: в Мережі з'явилося фото - today.ua

Близько тижня тому Кошовий опублікував в соціальних мережах неоднозначне фото з короною над головою, яким натякнув всім своїм фанатам, що коронавірус дістався і до нього. Євген Кошовий лікується від коронавіруса салом і червоною ікрою: в Мережі з'явилося фото У понеділок, 30 листопада, в Instagram-Stories Кошовий повідомив, що у нього четвертий день хвороби. Температури у артиста немає, а лікується він "підручними засобами". Євген Кошовий опублікував фото свого обіду, де центральне місце займає тарілка з салом і банка з червоною ікрою. Всім своїм фолловерам артист побажав здоров'я. Євген Кошовий лікується від коронавіруса салом і червоною ікрою: в Мережі з'явилося фото Напередодні, 29 листопада, Кошовий повідомляв підписникам, що у нього пропав нюх. Артист наклав на своє фото забавну Insta-маску з сонячними окулярами, яка роздула його обличчя до невпізнання.

"Третій день карантину. Політ нормальний. Самоізоляція», - сказав Євген, доповнивши пост підписом: «Втрачено нюх", - повідомив  Євген Кошовий.

Євген Кошовий лікується від коронавіруса салом і червоною ікрою: в Мережі з'явилося фото Нагадаємо, артист "Кварталу 95" Євген Кошовий неоднозначно відреагував на заяву своєї 12-річної дочки Варвари про шкільний буллінг.