Жіноча стрижка блант боб стала найактуальнішою зачіскою літа 2021

Варіації стрижки боб цього літа набрали особливої популярності. Французький варіант зачіски блант боб став найактуальнішою зачіскою сезону. Ця стрижка підходить власницям будь-якого типу волосся, як тонкого, так і густого. Блант боб візуально робить волосся ще більш об'ємнішим. Особливо стильно буде виглядати ця стрижка з прямим проділом без чубчика.

Жіноча стрижка блант боб стала найактуальнішою зачіскою літа 2021 - today.ua

Для блант бобу характерні пряма лінія зрізу. Тонкому і не густому волоссю необхідний прямий зріз без філірування, а жорсткому, густому і неслухняному волоссю необхідна м'яка філіровка самих кінчиків на прямому зрізі.
Жіноча стрижка блант боб стала найактуальнішою зачіскою літа 2021 Незважаючи на те, що на всіх фото блант боб виглядає на волоссі ідеально рівним, зачіску можна урізноманітнити різними способами укладання. Дуже добре виглядають легкі пляжні хвилі, за допомогою яких виходить недбала укладка. Для створення такої зачіски можна використовувати текстуруючий спрей біля коріння волосся.

Для ідеально гладкого красивого волосся необхідно застосовувати сироватку з ефектом сяйва. При цьому необхідно наносити мус для об'єму на корені волосся і вже після укладання пригладити волосся долонями, на які нанесена сироватка.

Для цієї зачіски важливо створити обсяг біля коріння волосся, для того щоб зачіска не мала А-силуету. Блант боб також можна поєднувати з чубчиком на густому волоссі, при цьому довжина чубчика підбирається виходячи з форми обличчя і висоти чола. Це може бути бебі-чубчик або чубчик завіса. Жіноча стрижка блант боб стала найактуальнішою зачіскою літа 2021 За допомогою цієї зачіски можна підкреслити сильні сторони своєї зовнішності, виділити вилиці, звузити овал обличчя, тощо. Ця стрижка візуально омолоджує, що робить її доступною і для жінок старшого віку.

Раніше повідомлялося, які трендові зачіски на пляж можна зробити своїми руками.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru