Жіночі пуховики та куртки, які опинилися на піку популярності взимку 2022

Пуховики - універсальний одяг на зиму, який зігріває у морози. Серед трендових моделей зими 2022 – довгі мінімалістичні пуховики з поясом, укорочені пуховики та куртки у спортивному стилі. Всі ці елементи гардеробу можуть посісти почесне місце у вашому зимовому гардеробі.

Жіночі пуховики та куртки, які опинилися на піку популярності взимку 2022 - today.ua

Сучасні тренди поширюються на верхній одяг, який прослужить не один сезон і буде практичним. Безумовно, пуховик або куртка повинні підходити вам за стилем та фігурою.

Основні тренди пуховиків та курток у 2022 році

Довгий гладкий пуховик на поясі

Такі пуховики нагадують ковдри. Вони дуже теплі та затишні. Поєднувати їх можна з джинсами, брюками, спідницями, вечірніми сукнями. Одним словом, одягнувши такий пуховик один раз, вам не захочеться його знімати. Комфорт у ньому забезпечений. Популярністю користуються однотонні моделі. Капюшони в цій моделі бувають рідко, найчастіше пуховик йде з накладними кишенями та поясом. Довжина такого пуховика нижче за коліно. Жіночі пуховики та куртки, які опинилися на піку популярності взимку 2022

Об'ємна куртка-бомбер

Зимові куртки-бомбери можуть бути як із тканини, так і зі шкіри. Любителькам експериментів можна під таку куртку носити навіть сукню. На мінус 20 таке вбрання навряд чи підійде, але при плюсовій температурі в такій курточці буде цілком тепло. Є моделі як із капюшоном, так і без. Жіночі пуховики та куртки, які опинилися на піку популярності взимку 2022

Шкіряний пуховик

Такі пуховики надійно захищені від вологи та не виглядають об'ємними. Вони поєднуються з будь-яким взуттям та головними уборами. Зі спортивними штанами такий пуховик звичайно буде виглядати недоречно, але з сукнею, спідницею або брюками шкіряний пуховик додасть ще більшої елегантності образу. Жіночі пуховики та куртки, які опинилися на піку популярності взимку 2022 Раніше повідомлялося про популярні фасони та стильні поєднання светрів з іншими елементами гардеробу.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com