Жіночий верхній одяг, який вийшов із моди взимку 2022: головні антитренди сезону

Взимку 2022 року серед трендів верхнього одягу опинилися довгі мінімалістичні пуховики з поясом, укорочені пуховики та куртки у спортивному стилі. Решта моделей верхнього одягу пішла в минуле. Якщо ви хочете виглядати стильно в новому сезоні, саме час перебрати свій гардероб і викинути зайве.

Жіночий верхній одяг, який вийшов із моди взимку 2022: головні антитренди сезону - today.ua

Зимова куртка або пуховик на зиму 2022 мають бути максимально зручними та теплими. При цьому в дизайні вітаються спокійні пастельні кольори, яскравий декор та вільний крій пошиття.

Приталені пуховики на поясі

У тренді вільний одяг, а всі приталені моделі, які щільно сидять по фігурі та зверху ще прикрашені поясом – стали антитрендом. Тісний і сковуючий рух зимовий одяг більше не актуальний. Те саме стосується і штучного хутра на комірі та кишенях. Такий декор пішов у минуле. Жіночий верхній одяг, який вийшов із моди взимку 2022: головні антитренди сезону

Пуховики-сукні

Декілька років поспіль серед жінок були популярні пуховики, схожі за фасоном на сукню. Це, як правило, моделі без капюшона та з досить тонких матеріалів. Пояс у новому сезоні залишається доречним, але для моделей вільного крою. Комір пуховика має бути максимально високим, але не відкривати всю шию. Яскраві кислотні кольори верхнього одягу також не в тренді взимку 2022 року. Жіночий верхній одяг, який вийшов із моди взимку 2022: головні антитренди сезону

Пуховики з асиметричною блискавкою

Варто забути про асиметричні елементи в крої - це стосується блискавки, або кишень. Зимовий верхній одяг має бути прямого крою. Якщо ви хочете виділитися з натовпу, обіграйте свій образ стильним шарфом або шапкою. Сам зимовий пуховик чи куртку варто вибирати максимально лаконічними за дизайном. Жіночий верхній одяг, який вийшов із моди взимку 2022: головні антитренди сезону Раніше повідомлялося, які жіночі пуховики та куртки опинилися на піку популярності взимку 2022 року.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua