Знаки Зодіаку, яких у травні обдарує доля: гороскоп удачі

Травень, мабуть, найкрасивіший і найрадісніший місяць року. Він окрилює і робить життєлюбами навіть завзятих скигліїв, циніків і мізантропів. Однак і в цього місяця є свої улюбленці, які будуть особливо обласкані долею. Вона подарує їм нечувану удачу, яка надасть радісного імпульсу усьому прийдешньому літу. Астрологи склали гороскоп для трьох знаків Зодіаку, яких уже в травні чекає велика удача.

Знаки Зодіаку, яких у травні обдарує доля: гороскоп удачі - today.ua

Козеріг

Для Козерогів останній місяць весни буде розфарбований усіма яскравими барвами життя. Вас чекає велика грошова удача. Астрологи не можуть сказати, звідки прийдуть вам гроші, але те, що вони у вас з'являться - це однозначно. Можливо, ви знайдете собі роботу, яка не тільки буде вам до душі, але ще й принесе вам гідну винагороду за всі ваші старання. Не виключено, що комусь вдасться знайти підробіток, який із часом стане вашою основною роботою. Ну, і можливий зовсім неймовірний варіант: ви несподівано отримаєте спадщину від родича, про існування якого навіть не підозрювали.

Пощастить Козерогам і в особистому житті. Вам, нарешті, вдасться, привернути до себе увагу того, хто давно і міцно оселився у ваших думках і в серці. Травень стане початком романтичних відносин, які зроблять ваше життя яскравим і наповненим.

Знаки Зодіаку, яких у травні обдарує доля: гороскоп удачі

Водолій

Водолів можна назвати у травні справжніми улюбленцями долі. Всі ваші починання отримають позитивний відгук і будуть успішними. Вам вдасться втілити свої найсміливіші мрії як на роботі, так і в особистому житті. Тим Водоліям, у яких вже є половинка, травень принесе зміцнення подружніх уз і перспективні сімейні проекти. У тих же, хто тільки перебуває в пошуках пари, є дуже високі шанси знайти її саме під кінець весни. Радісний настрій буде вашим незмінним супутником у цьому місяці. Ви будете сяяти від щастя, заряджаючи своєю енергією і радістю всіх, хто вас оточує.

Риби

Гороскоп обіцяє Рибам в травні виконання бажання. Лише одного, але найзаповітнішого. За ним незабаром гряде низка інших здійснених надій. Але відправним моментом буде саме та подія, яка відбудеться у травні. Вона може бути з області особистих відносин, або, можливо, буде стосуватися вашої кар'єри. Або хтось, нарешті, підкорить вершину у творчості, про яку давно мріяв. А хтось, можливо, буде безмежно радий за близьку людину, в якої покращився стан здоров'я, або сімейні справи пішли на лад.

Астрологи також запевняють, що удача, тією чи іншою мірою, буде сприяти в травні усім знакам Зодіаку. Можливо, вони не будуть так абсолютно і безхмарно щасливі, як ці три. Однак травень принесе кожному свою радість і свою надію.

Нагадаємо, гороскоп також назвав п'ять знаків Зодіаку, яким від природи дано богатирське здоров'я. Потрібно лише його підтримувати, аби жити довго і щасливо.

ДЖЕРЕЛОapostrophe