Зняття гель-лаку в домашніх умовах: як не зіпсувати нігті та зробити собі манікюр

В умовах війни мільйони українок не можуть сходити на манікюр і зіштовхнулися із проблемою, що гель-лак треба знімати самим у домашніх умовах. Зробити це не так просто, але можливо. Крім того, процедури для догляду можуть трохи відвернути від напруженої обстановки і зняти стрес. Ми розповімо, як зняти гель-лак у домашніх умовах, і самому собі зробити манікюр без покриття.

Зняття гель-лаку в домашніх умовах: як не зіпсувати нігті та зробити собі манікюр - today.ua

Якщо ваші нігті вже відросли до "непристойності", і гель-лак давно настав час зняти, тоді візьміть пилку для нігтів, засіб для зняття лаку, вату або ватяні диски, шматочки фольги і дерев'яну паличку.

Механізм зняття гель-лаку простий. Спочатку спиляйте верхній прозорий шар жорсткою пилкою, щоб кольоровий лак став матовим та бляклим.

Вату або ватяні диски розділіть на 10 частин, змочіть рідиною для зняття лаку, щільно притисніть до нігтів і оберніть фольгою. Зачекайте 15-20 хвилин. Зняття гель-лаку в домашніх умовах: як не зіпсувати нігті та зробити собі манікюр Розгортайте фольгу по черзі, дерев'яною паличкою акуратно знімайте розм'якшені залишки гель-лаку з нігтів.

Якщо лак не легко відходить, знову змочіть ватку рідиною і на 10 хвилин прикладіть до нігтя під фольгу. Якщо на нігтях є залишки лаку, акуратно спиляйте їх м'якішою пилкою або заполіруйте баффом.

Нігті після зняття будуть трохи білими, але не лякайтеся. Вимийте пальці з милом теплою водою, змастіть їх жирним кремом, а кутикулу маслом. Дайте нігтям відпочити. При необхідності підпиляйте довжину пилкою для нігтів.

Раніше повідомлялося, які крупи можна не варити перед вживанням, а просто заливати водою на ніч.