Анна Богдан в зухвалому образі розкрила факти спільного життя з “Холостяком“

Переможниця проєкту "Холостяк" Анна Богдан постала перед публікою в новому для себе образі. Дівчина опублікувала в Instagram знімки з фотосесії, на яких вона позує в чорному прозорому корсеті з пікантним декольте, шкіряній чорній спідниці з високим розрізом, і в босоніжках на високій шпильці.

Анна Богдан в зухвалому образі розкрила факти спільного життя з “Холостяком“ - today.ua

Анна позує в чорному вбранні на червоному фоні, і виглядає як справжнісінька жінка-вамп. Підкреслює зухвалий образ червона помада і томний погляд, а кучері Богдан, як завжди, додають їй сексуальності і жіночності. Анна Богдан виставила на показ свої довгі ноги, які на підборах виглядають ще довшими. Анна Богдан в зухвалому образі розкрила факти спільного життя з “Холостяком“ Під знімком Анна написала 10 фактів про себе і про "Холостяка" Михайла Заливако, і попросила своїх підписників вгадати, які три факти є неправдивими.

  1. Міша першою дитиною хоче дочку.
  2. Найчастіше в нашому домі посуд миє Міша.
  3. У нас розділені обов'язки по прибиранню квартири. Миша пилососить а я витираю пил.
  4. Міша дуже вибагливий в їжі. Тому ми частіше харчуємося в закладах , або замовляємо доставку.
  5. Ми часто ходимо на побачення.
  6. В нашій парі, я частіше провокую на сварку і люблю поспорити.
  7. Сніданок частіше готує Мишко.
  8. У Миши більше взуття ніж у мене.
  9. Я дотримуюся правильного харчування, а Міша любитель принесли додому всякі солодощі, ніж часто провокує мене порушити свій режим
  10. Міша може дуже сильно залипнути в телефоні. І мене це часто дуже дратує".

Як відомо, Анна Богдан і Михайло Заливако зараз разом проживають в Києві і готуються до весілля.

Нещодавно обраниця "Холостяка" навіть показала інтер'єр їхньої спальні, і розповіла, як влаштований їхній побут. Шанувальники пари, які стежать за Анною і Михайлом в соцмережах, знають багато подробиць їх особистого життя і з легкістю відгадають правдиві факти про цю пару.