Горе в сім'ї Оксани Марченко: «З важким серцевим нападом він потрапив до лікарні»

Оксана Марченко повідомила шанувальникам, що всі проблеми, які відбулися в її родині за останній час, взяв на себе її вихованець. Улюблена кішка ведучої потрапила в лікарню з важким серцевим нападом. Дружина Медведчука розповіла про все підписникам.

Горе в сім'ї Оксани Марченко: «З важким серцевим нападом він потрапив до лікарні» - today.ua

Українська телеведуча Оксана Марченко опублікувала відео, на якому показала свою улюбленицю Коко. Тварина лежить на лікарняному столі з перебинтованими лапками та підведеними трубками.

За словами куми Володимира Путіна, все те зло, яке відбулося з її сім'єю, не обійшло стороною її улюбленця. У Інстаграм ведуча розповіла, що вихованець потрапив до лікарні та був на межі життя і смерті.

«Друзі, ці злі дні навколо сім'ї не обійшли стороною і мого улюбленого котика ... з важким серцевим нападом він потрапив до лікарні ... ми були на грані: два дня на апараті штучної вентиляції легенів, реанімація ...», - розповіла зірка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Marchenko (@ oksana.marchenko.official)

Дружина Медведчука зізналася, що не опускає руки й вірить, що вихованець повернеться додому цілим і неушкодженим. Також Оксана Марченко подякувала працівникам ветклініки, які виявили професіоналізм і особливу турботу до братів наших менших.

«Сьогодні у нас з'явилася хоч слабка, але надія. Я вірю в нього! Косенько, ти у мене сміливий і сильний котик! Тримайся!» - зазначила ведуча.

Нагадаємо, Оксана Марченко слідом за своїм чоловіком Віктором Медведчуком потрапила в базу "Миротворця", як самостійна пропагандистка, яка загрожує національній безпеці України. На ведучу впала хвиля критики від хейтерів. На своїй сторінці в Інстаграм Марченко відповіла всім недоброзичливцям, які не дають їй проходу.