Гречані вареники з сиром: як приготувати смачний обід за 30 хвилин

Вареники – традиційна страва української кухні. Їх роблять з різними начинками, а варіантів приготування тіста - безліч. Пропонуємо приготувати гречані вареники з сиром – соковиті та надзвичайно смачні.

Гречані вареники з сиром: як приготувати смачний обід за 30 хвилин  - today.ua

Щоб подати гречані вареники на обід, вам знадобиться склянка гречаного борошна та півсклянки молока. Його потрібно нагріти до 90 градусів та запарити борошно. Потім трохи посолити та замісити ніжне тісто – воно прилипатиме до рук. Працювати буде трохи складно – без качалки, але результат того вартий.

Приготуйте начинку. Для цього перетріть 200 г сиру з двома курячими яйцями і дрібкою солі. Добре перемішайте.

Відщипуйте від тіста по шматочку і ліпіть вареники. Після того як сформуєте їх, налийте воду в глибоку каструлю і посоліть. Після початку кипіння, опускайте вареники в воду та проваріть. Вони готові за кілька хвилин після того, як спливуть на поверхню.

Гречані вареники з сиром: як приготувати смачний обід за 30 хвилин Такі гречані вареники ідеально поєднуються з вершковим маслом, сметаною чи засмажкою. Смачного!

Раніше відомий кулінар Євген Клопотенко назвав інгредієнт, який треба додати до вареників із вишнею. Він допоможе їм зберегти форму і начинку, яка часто витікає назовні.

ДЖЕРЕЛОСегодня