Ірина Федишин із чоловіком розсекретили ім'я для третьої дитини

Ірина Федишин та Віталій Човник у шлюбі вже 15 років. За цей час вони народили двох синів – Юрія та Олега, але на цьому зіркова пара зупинятися не збирається. Вони зізнаються, що мріють ще про доньку, і навіть обрали ім'я для третьої дитини.

Ірина Федишин із чоловіком розсекретили ім'я для третьої дитини - today.ua

У програмі "Зірковий шлях" Федишин із чоловіком поділилися, як би назвали дівчинку. Їм обом подобається ім'я Христина, а ще Віталій зізнався, що не проти назвати третю дитину на честь коханої дружини – Ірина.

"Конкретно ще не обговорювали з Ірою. Але це гарні імена дівчаток, які мені подобаються", - сказав продюсер.

Ірина Федишин із чоловіком розсекретили ім'я для третьої дитини Ірина Федишин із чоловіком та дітьми створюють образ ідеальної родини. Заміж відома виконавиця вийшла досить рано, їй було лише 19 років, і за весь цей час у її родині не було жодного гучного публічного скандалу. 34-річна артистка успішно просуває свою кар'єру, а також записує пісні з синами, які в майбутньому, можливо, підуть стопами мами-співачки та тата-композитора.

Фанати Ірини Федишин не здивуються, якщо вона незабаром завагітніє та народить третю дитину, адже співачка вже неодноразово заявляла про своє бажання стати мамою ще раз.

Раніше Ірина Федишин зізналася, чому одружилася досить рано, незважаючи на те, що хотіла дочекатися 25-річчя і лише потім піти під вінець.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua