Найкрасивіша українка Ганна Неплях без макіяжу: “Міс? Реально?“

Учасниця 10 сезону романтичного шоу "Холостяк" Ганна Неплях в цьому році виграла корону. З усіх українок саме вона завоювала титул "Міс Україна Всесвіт". Незабаром 27-річна блогерша представить нашу країну в Ізраїлі на міжнародному конкурсі.

Найкрасивіша українка Ганна Неплях без макіяжу: “Міс? Реально?“ - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм, на який підписані понад 296 тисяч фоловерів, переможниця конкурсу краси публікує фотографії зі свого життя. Ганна Неплях багато подорожує, любить дорогі бренди і добре одягається. Як зізналася дівчина в інтерв'ю програми "Світське життя" заробляє вона завдяки своєму мікроблогу, а саме на рекламі.

Серед безлічі фотографій, на яких "Міс Україна Всесвіт" позує в розкішному вбранні, з красиво укладеним волоссям і щедро нафарбованим обличчям, є знімок практично без макіяжу. У кадрі Ганна Неплях постала на яхті серед Середземного моря біля узбережжя Кіпру. Струнка красуня одягнена в роздільний рожевий купальник. Її волосся зібране в розпатланий пучок, а на обличчі практично немає макіяжу, не рахуючи підведених чорним олівцем очей.

"Instagram vs reality або Коли вибрав одне, будь готовий до другого", - зазначила в публікації дівчина.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Нéплях (@neplyah)

Реакція на зовнішність Ганни у публіки неоднозначна (адже відомо, що всім подобатися неможливо). У коментарях одні захоплюються красою і формами королеви краси, а інші дивуються, як вона взагалі могла виграти.

"Клас, наскільки ви правдива і чесна з підписниками. Супер", "Вау", "Та все красиво", "Ідеально", "В світі б стало більше тепла, якщо всі люди були схожі на тебе!", "Цікаво, характер такий же, як і зовнішність", "Міс? Реально? Це трешняк: ні даних, ні краси", "Распрекрасна", - пишуть фоловери.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Нéплях (@neplyah)

Нагадаємо, Ганна Неплях розповіла, чому забрала заяву з поліції, яку написала на свого колишнього хлопця. Син українського чиновника, з яким зустрічалася королева краси, побив її.