Найстильніші зачіски на літо з модним аксесуаром 2021 року

Автор: Лобанова Єлизавета

Товсті вельветові гумки для волосся, які були модними у 90-і, знову в тренді. Раніше цей аксесуар носили як школярки, так і дорослі жінки. Але якщо раніше в основному товстою гумкою зав'язували волосся під час прибирання, тренування, або максимум походу в магазин, то зараз з'явилося безліч зачісок з цим аксесуарів, які стануть в нагоді навіть для бізнес-зустрічей і святкових заходів.

Найстильніші зачіски на літо з модним аксесуаром 2021 року - today.ua

Ми розповімо, як власницям довгого волосся створити модний літній образ з використанням товстої гумки. Є кілька простих зачісок, які кожна дівчина зможе повторити в домашніх умовах.

Пучок з товстою гумкою

Низький або високий пучок можна доповнити товстою гумкою, або хусткою для волосся. Тоді зачіска перестане бути повсякденною і нудною, а заграє новими фарбами. Вибір гумок для волосся на сьогоднішній день досить широкий, тому можна підібрати аксесуар на будь-який смак і колір. Найстильніші зачіски на літо з модним аксесуаром 2021 року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Хвіст з товстою гумкою

Зробіть хвіст з накрученого волосся, або кінський хвіст, і зафіксуйте зачіску гумкою в колір вбрання. Можна обрати гумку для волосся нейтрального кольору, яка не буде привертати до себе багато уваги. Зробити хвіст займе не більше 5 хвилин. Ця повсякденна зачіска в літню спеку найпростіше, що тільки можна придумати. Найстильніші зачіски на літо з модним аксесуаром 2021 року

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Мальвінка з гумкою

Об'ємна товста гумка для волосся навіть просту мальвінку перетворить в стильну зачіску, яка буде виглядати на волоссі незвично. Замість гумки зачіску можна прикрасити об'ємною шпилькою у вигляді квітки, зірки і будь-якої іншої форми під ваше вбрання і образ. Найстильніші зачіски на літо з модним аксесуаром 2021 року Раніше повідомлялося, які модні французькі стрижки на коротке волосся не вимагають укладання.