П'ять знаків Зодіаку, які часто не виконують своїх обіцянок

Представники деяких знаків Зодіаку дають обіцянки, які вони не можуть виконати, або взагалі схили забувати про те, що пообіцяли іншим людям. При цьому, їх важко назвати шахраями, просто вони хочуть всіх навколо зробити щасливими, а це, на жаль, неможливо.

П'ять знаків Зодіаку, які часто не виконують своїх обіцянок - today.ua

Серед тих знаків, які обіцяють більше, ніж вони можуть зробити, астрологи виділяють Риб, Раків, Близнюків, Терезів і Водоліїв. Стихії повітря і води роблять своїх власників злегка легковажними і мрійливими.

Риби

Риби боятися засмутити інших людей і завжди хочуть виглядати добрими та щедрими. Вони часто обіцяють те, що потім не в змозі виконати, щоб догодити всім навколо і підняти свій рейтинг. Рибами здебільшого рухають добрі наміри, але через свою непрактичність представники цього знака Зодіаку часом дають помилкові надії, в які самі вірять.

Рак

Раки намагаються догодити іншим людям, через що самі потім страждають. Вони свідомо говорять те, що оточуючі хочуть почути, щиро вважаючи, що так буде правильно. А коли приходить час виконувати обіцянку, то Раки розуміють, що виявилися занадто самовпевнені. П'ять знаків Зодіаку, які часто не виконують своїх обіцянок

Близнюки

Близнюки щиро хочуть зробити життя всіх оточуючих яскравішим, тому часто обіцяють оточуючим небо в алмазах, але не завжди можуть виконати цю мрію. Представники цього знака Зодіаку будують грандіозні плани, але без сторонньої допомоги їм дуже складно їх втілити. Виконувати зобов'язання - це не сильна сторона Близнюків.

Терези

Терези також часто сиплять горами порожніх обіцянок і часом навіть маніпулюють іншими людьми за допомогою своєї посередницької діяльності. Не варто забувати, що рано чи пізно навколишні зрозуміють, що ваші обіцянки - це порожні слова, тому іноді Терезам варто тримати язик за зубами.

Водолій

Водолії не завжди кидають слова на вітер, але тут все залежить від складності їх обіцянок. Якщо пообіцяти щось нездійсненне, то Водолій буде вести себе так, як ні в чому не бувало. Простіші завдання представники цього знака Зодіаку з радістю вирішать.

Раніше повідомлялося, під якими знаками Зодіаку народжуються злі свекрухи.

ДЖЕРЕЛОunian.net