Популярна стрижка осені 2021, яка згладить недоліки обличчя і підійде власницям будь-якого волосся

Автор: Лобанова Єлизавета

Осінні стрижки відрізняються своєю практичністю і простотою. Серед головних трендів нового сезону опинилася стрижка клавікут. Ця зачіска підходить жінкам будь-якого типу волосся. Її довжина до ключ допомагає згладити будь-які недоліки обличчя і лаконічно підкреслює переваги.

Популярна стрижка осені 2021, яка згладить недоліки обличчя і підійде власницям будь-якого волосся - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Клавікут в перекладі з англійської "ключиці". Довжина до ключиць вважається ідеальною на осінь. Зовні ця зачіска нагадує подовжений боб, але на відміну від бобу, волосся в стрижці клавікут стрижуть трохи довше спереду, ніж ззаду. Популярна стрижка осені 2021, яка згладить недоліки обличчя і підійде власницям будь-якого волосся Однією з головних переваг стрижки клавікут 2021 є те, що вона підходить як для густого, так і для тонкого волосся. Важливо знати, що якщо волосся тонке, то стригти його потрібно на одну довжину. Якщо волосся від природи густе, то їх сміливо можна прорідити по довжині. Легка кошлатість і недбалість вітається в цій зачісці. Перевагою для дівчат є і те, що стрижку клавікут не потрібно укладати кожного дня.

При повсякденному укладанні використовуйте спеціальний гель, який додасть волоссю текстуру. Голову можна вимити напередодні ввечері, і тоді вранці не доведеться витрачати багато часу на збори. Популярна стрижка осені 2021, яка згладить недоліки обличчя і підійде власницям будь-якого волосся Раніше повідомлялося про три модні осінні стрижки для кучерявого волосся, які не вимагають укладання.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому