Три модні осінні стрижки для кучерявого волосся, які не вимагають укладання

Правильно підібрати стрижку для кучерявого волосся дуже складно. Зачіска буде виглядати акуратно і чудово, якщо зробити одну з наймодніших в сезоні осінь-зима 2021 стрижку.

Три модні осінні стрижки для кучерявого волосся, які не вимагають укладання - today.ua

Класичне каре

Така стрижка підійде жінкам будь-якого віку. Хвилясті пасма будуть самі створювати потрібний обсяг, а легка недбалість - це модний тренд, який на піку популярності вже кілька років. Все що потрібно, щоб виглядати розкішно, це регулярно живити своє волосся вітамінними масками, щоб локони не стирчали і не ставали сухими та ламкими.

Боб-каре

Якщо у вас не дуже густе, але хвилясте волосся, то боб-каре - це ваш ідеальний варіант стрижки. Вона додасть обсягу шевелюрі, за рахунок багатошаровості та градуировано підстрижених пасом. На кожен день боб-каре не вимагає укладання, нема чого позбавляти свій образ такої модної художньої недбалості. А ось з нагоди свят волосся можна укласти за допомогою моделюючого мусу, круглого гребінця і фену, надавши зачісці красивої форми.

Три модні осінні стрижки для кучерявого волосся, які не вимагають укладання Піксі

Стрижка піксі дуже вдало підкреслює хвилясту текстуру волосся. Але при цьому зачіска має чітку форму, оскільки на потилиці пасма будуть коротшими, а на маківці, навпаки, подовженими. Це дозволить прибрати зайвий обсяг густої шевелюри і сформувати його, коли волосся рідке.

Нагадаємо, раніше стилісти порекомендували на осінь зробити стрижку гладкий боб з рівним зрізом. Така зачіска буде в тренді найближчим часом.