“Буду завжди пам'ятати“: Ганна Богдан розповіла про розрив стосунків із “Холостяком“ Михайлом Заливако

Переможниця шоу "Холостяк 11" Ганна Богдан розлучилася з бізнесменом із Харкова Михайлом Заливаком. Відносини пари тривали близько року. Вони активно демонстрували своє кохання, часто публікували фото з подорожей, ділилися з фанатами планами на майбутнє, проте на превеликий жаль для своїх шанувальників розлучилися.

“Буду завжди пам'ятати“: Ганна Богдан розповіла про розрив стосунків із “Холостяком“ Михайлом Заливако - today.ua

Сумною новиною поділилася Ганна Богдан на своїй сторінці в Instagram. Дівчина під час війни переїхала до Уельсу, судячи з усього до родичів, оскільки отримувала сімейну візу.

Михайло Заливако, скоріше за все, залишився в Україні, адже чоловікам призовного віку заборонено виїзд за межі України під час воєнного стану.

Коли саме і чому пара розлучилася, шанувальникам Ганна не повідомила, але ще 4 квітня на своїй сторінці в Instagram Богдан виставляла спільне фото зі своїм коханим.

Проте, 12 червня на сторінці дівчини з'явився пост, в якому вона повідомила, що стосунки з Михайлом закінчилися.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 (@hannastorozhuk)

"Дуже багато запитань задають мені: де подівся Міша? Чому немає Мишка? Ви розійшлися? І так далі. Я дуже довго не могла знайти в собі сили, щоб сказати вам. Інакше б посипалося ще більше питань, які б мене просто розбили ще більше На жаль, наші стосунки закінчилися, це моє остаточне рішення, це рішення далося мені важко.. Наше знайомство було найцікавішим, дуже класна історія, яку я завжди пам'ятатиму. Дякую, що весь цей час були з нами і хвилювалися за нашу пару. Прошу вас не питати, що трапилося. Дайте мені можливість прожити у своїй тиші", - зауважила Ганна Богдан.

Раніше переможниця 11 сезону проекту "Холостяк" Ганна Богдан розповіла про свій переїзд до Уельсу.