“Доводиться бути і мамою, і татом“: Тіна Кароль розповіла про виховання 12-річного сина

Автор: Лобанова Єлизавета

Тіна Кароль живе в Києві, а її 12-річний син Веніамін - в Англії, де начається у школі. Мама з сином бачаться лише на канікулах, коли хлопчик приїжджає в Україну, або вони разом їдуть кудись на відпочинок. За словами артистки, їм цікаво разом подорожувати і вона дуже цінує цей час.

“Доводиться бути і мамою, і татом“: Тіна Кароль розповіла про виховання 12-річного сина - today.ua

"Поки він ще у мене не юнак, йому ще цікаво. Потім йому буде цікаво вже не зі мною, тому я намагаюся цей час надолужити, якось розширити його світогляд", - поділилася Тіна Кароль в інтерв'ю ЖВЛ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В 2021 році артистка виконала спільну мрію зі своїм сином - побувати в Ісландії. Тіна Кароль виділила на поїздку 10 днів в своєму щільному графіку і замість морського відпочинку обрала відпустку в країні льодовиків, водоспадів і вулканів. Тіна Кароль досить вимоглива до свого сина. Навіть на відпочинку вона знаходить за що його посварити і вчить хлопця нести відповідальність за свої помилки. Якщо Веніамін зробив якийсь поганий вчинок, він знає, що йому доведеться виправити ситуацію. Разом з нею і сином подорожує ще й няня, яка допомагає Тіні в побутових питаннях. Артистка замінює 12-річному синові і маму і тата, і їй доводиться ділити з ним "чоловічі" розваги. В Ісландії Тіна з сином вчилася метати сокири, що є місцевою розвагою.

Раніше Тіна Кароль показала красуню-маму Світлану Андріївну в день її 61-річчя.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому